دستگاه تولید لیوان کاغذی چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

دستگاه لیوان کاغذی

لیوان‌های یکبارمصرف، این روزها کاربرد بسیاری در زندگی روزمره افراد دارند و از آنجا که استفاده از لیوان یکبارمصرف معمولی، ممکن است برای نوشیدنی های داغ، مناسب نباشد، مصرف آنها روز به روز بیشتر می‌شود. به همین دلیل با استفاده از یک دستگاه تولید لیوان کاغذی می‌توان به راحتی از طریق تولید این لیوان‌ها، به درآمدزایی رسید. در این مقاله می‌خواهیم درباره یک دستگاه لیوان کاغذی خوب و ویژگی‌های آن آشنا شویم. با ما در ادامه همراه باشید.

دستگاه لیوان کاغذی

دستگاه لیوان کاغذی جزء خطوط تولید صنایع سلولزی محسوب می‌شود و جهت تولید لیوان یکبار مصرف به کار می‌رود و بیشتر برای مصرف انواع نوشیدنی استفاده می‌شوند.

خط تولید لیوان کاغذی

این موضوع را در نظر بگیرید لیوان‌های کاغذی، به طور صد در صد، بدون پلاستیک تولید نمی‌شوند. در خط تولید لیوان کاغذی، مقوا با یک آستر پلاستیکی پوشیده می‌شود تا بتواند از نفوذ مایع به کاغذ جلوگیری کند.

این پلاستیک به دلیل استحکام بالا و انعطاف پذیری که دارد، یک مانع عالی برای رطوبت است و موجب صرفه جویی در انرژی و مواد می‌شود.

در خط تولید لیوان کاغذی، ابتدا پوشش کاغذی که ماده اولیه تولید لیوان است، وارد چرخه تولید می‌شود، لازم به ذکر است که شما می‌توانید تولید مقوا این چرخه را هم خودتان انجام دهید.

در مرحله بعدی پس از برش مقوا و چاپ طرح مورد نظر، ضد عفونی صورت می‌گیرد. در نهایت قالب‌گیری صورت گرفته و لیوان، شکل نهایی خود را می‌گیرد.What is a paper cup production machine and features

بهترین دستگاه تولید لیوان کاغذی

با استفاده از یک دستگاه لیوان کاغذی، می‌توان به راحتی درآمد بسیاری کسب کرد ولی باید این موضوع را هم در نظر بگیریم که استفاده از هر دستگاهی نمی‌تواند چنین نتیجه ای را به همراه داشته باشد. در نتیجه خرید بهترین دستگاه تولید لیوان از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین دلیل در اینجا ویژگی‌هایی که هنگام خرید بهترین دستگاه تولید لیوان کاغذی باید به آن توجه کرد را بررسی می‌کنیم:

موتور دستگاه

اولین و مهمترین بخشی که باید هنگام خرید دستگاه تولید لیوان کاغذی به آن توجه کنید، موتور آن است.

در مواردی نوع موتور، و برند آن بر روی کیفیت دستگاه اثر می‌گذارد، پس به آن دقت ویژه ای داشته باشید. برخی از موتورها به شکل دو بخشی کار می‌کنند و پره‌های آنها به صورت نوبتی شروع به فعالیت می‌کنند.

ظرفیت تولید در دقیقه

یکی از مهمترین موضوعات برای خرید بهترین دستگاه تولید لیوان کاغذی، بررسی ظرفیت تولید آن است.

این موضوع میزان تولید شما را در واحد زمان نشان می‌دهد و در نتیجه بر فروش و درآمد شما تاثیر مستقیمی دارد.

ابعاد دستگاه

اینکه ابعاد دستگاه شما چقدر باشد کاملا به فضایی بستگی دارد که شما در اختیار دارید. اگر شما کارگاه کوچکی دارید و یا قصد راه اندازی این کسب و کار در منزل را دارید، حتما به این موضوع توجه کنید. این دستگاه‌ها در ابعاد مختلف بزرگ و کوچک تولید می‌شوند که شما می‌توانید با توجه به نیازتان بهترین گزینه را انتخاب کنید.

وزن دستگاه

این موضوع زمانی اهمیت دارد که شما نیاز به جابجایی دستگاه داشته باشید. در این صورت شما باید به وزن دستگاه توجه کنید. دستگاه های بزرگ با وزن بالا، معمولا مشکلاتی برای حمل و نقل ایجاد می‌کنند.

تنظیمات دستگاه

اگر تنظیمات دستگاه به شکلی باشد که نیازی به تغییر مجدد نداشته باشد و استفاده از آن ساده‌تر باشد، قطعا دستگاه بهتری محسوب می‌شود. هرچند عمدتا این تنظیمات قابل تغییر هستند و شما می‌توانید به هر شکلی که بخواهید آن را تغییر دهید.

What is a paper cup production machine and features

پیشرفته ترین دستگاه لیوان کاغذی

در پیشرفته‌ترین سبک از دستگاه تولید لیوان کاغذی، آپشن‌هایی وجود دارد که لیوان‌های مخرب و با ظاهر نامناسب را شناسایی و جدا می‌کند. در واقع این دستگاه مجهز به سورتینگ است و لیوان‌های معیوب را جدا می‌کند. به این شکل میزان اشتباه به حداقل می‌رسد.

ویژگی دیگر این دستگاه، سیستم اتوماتیک هدایت لیوان‌هاست. دستگاه تولید لیوان کاغذی، هدایت لیوان‌ها را به سادگی، به صورت خودکار و بدون نیاز به دخالت دست انجام می‌دهد. سیستم‌های جدید در این دستگاه‌ها موجب فعالیت حرفه‌ای‌تر می‌شوند.

معایب دستگاه تولید لیوان کاغذی

در کنار همه ویژگی‌های مثبتی که دستگاه تولید لیوان کاغذی دارد، معایبی هم دارد. یکی از این معایب قیمت بالای آن است و اگر دستگاه مناسبی را انتخاب نکنید، ممکن است سودآوری بالایی نداشته باشد. با این حال در صورتی که انتخاب درستی داشته باشید، می‌توانید بازار فروش را در دست بگیرید و سود بالایی کسب کنید.

قیمت دستگاه تولید لیوان کاغذی در منزل

راه اندازی یک کسب و کار بر پایه تولید لیوان‌های کاغذی، کسب و کاری است که می‌تواند منبع درآمد شما باشد. شما حتی می‌توانید در منزل، این کار را انجام دهید.

برای این کار شما باید بدانید یک دستگاه مناسب کار در منزل، چه قیمتی دارد و با چه میزان هزینه می‌توان آن را تولید کرد. سه عامل اصلی وجود دارند که بر قیمت دستگاه تولید لیوان کاغذی تاثیر گذارند:

  1. اولین موضوع این است که شما قصد خرید دستگاه نو را دارید یا دست دوم؟ اگر دوست دارید، هزینه کمتری پرداخت کنید، می‌توانید از نوع دست دوم استفاده کنید. اما اگر کیفیت برایتان موضوع پررنگ تری است، دستگاه تولید لیوان کاغذی نو، گزینه بهتری است که قیمت بالاتری هم دارد.
  2. دومین موضوع جنس بدنه و قطعات دستگاه است. جنس بدنه اهمیت بسیاری بالایی دارد، چرا که اگر قصد استفاده از دستگاه در یک محیط بسته و مرطوب را دارید، باید ضد زنگ باشد. در نتیجه برای خرید این دستگاه، حتما به جنس بدنه و کیفیت قطعات آن دقت کنید.
  3. میزان مصرف برق دستگاه و به طور کلی مصرف انرژی آن عامل دیگری است که بر قیمت تاثیر می گذارد. هر چه مصرف برق دستگاه کمتر باشد، قیمت بیشتری خواهد داشت.

سود تولید لیوان کاغذی

با دستگاه‌های تولید لیوان کاغذی می‌توانید هر روز با 12 ساعت کارکرد حدودا 30 هزار تعداد لیوان و در 24 ساعت تقریبا حدود 50 هزار تعداد تولید کنید. این دستگاه‌ها تماما خودکار بوده و توانایی کار به صورت 24 ساعته را دارند. در تمام لیوان بهره خالصی دارد که بین 40 تا 50 تومان می باشد. اگر به طور میانگین، روزانه 30 هزار تعداد لیوان تولید کنید. روزمره 1 میلیون و پانصد هزار تومان منفعت برای شما می‌ماند و همچنین ماهانه بر مبنا میزان روزهای کارکردی که انجام داده‌اید ما بین 30 تا 40 میلیون تومان می‌شود.What is a paper cup production machine and features

خرید دستگاه لیوان کاغذی

اگر به فکر خرید دستگاه تولید لیوان یکبار مصرف هستید در ابتدا باید اطلاعات خود را در این زمینه افزایش بدهید و بدون مشورت اقدام به خرید نکنید. لیوان‌های کاغذی بر اساس مواد اولیه مصرفی شامل دو دسته سینگل و دابل هستند که معمولاً برای مصرف نوشیدنی‌های داغ می‌بایست از نوع سینگل استفاده شود و برای هر دو مورد یعنی هم داغ و هم خنک، نیاز به لیوان های دابل می‌باشد.

شما میتوانید برای مشاوره و خرید دستگاه مورد نظر خود از شرکت طبیعت سلولز سبزماندگار (بایدا)، تولید کننده انواع ظروف و لیوان یکبار مصرف گیاهی، استفاده کنید. کارشناسان شرکت بایدا 24 ساعته پاسخگوی شما عزیزان می‌باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن چت
1
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چگونه می توانم کمکتون کنم؟