داستان بایدا

 

داستان بایدا (Byeda)، داستان تازه‌ای نیست و حکایت آن به سال‌ها تحقیق و توسعه بازمی‌گردد. وقتی گروهی خلاق و با‌تجربه، عزم خود را جزم کردند تا نسل جدیدی از صنایع و محصولات کاغذی، چون: رول کاغذ، لیوان کاغذی، استروک، سینگل و… را با برند بایدا تولید کنند.

بایدا: ماندگار

برندی مانا با نامی اصیل که در کلام اقشار گوناگون ایران (کرد و ترک)، معانی متفاوتی را از آنِ خود نموده است؛ چنان که در واژه‌نامه ترکی با معنای «کاسه بزرگ» ثبت شده و در زبان کردی، به معنای «ماندگار» است.
گروه متخصص صنایع کاغذی بایدا، با تلاش‌ و کوشش شبانه‌روزی، اولین گام را در راستای حفظ و ارتقای جان طبیعت برداشتند و با ساخت انواع محصولات کاغذی گیاهی که کمتر از 100 روز به کود مغذی خاک تبدیل می‌شود، فرهنگ سلامت زیستن را جهانی کردند؛ تا جایی که به عنوان تنها برند ایرانی توانستند توفیق در این مسیر را از آنِ خود کنند.

محصولات کاغذی گیاهی، نقطه عطف صنایع کاغذی

محصولات کاغذی گیاهی بایدا، از جمله اقدامات تاریخی صنایع کاغذی است که با کمک به جان پاک طبیعت، به سلامت روان و جسم مصرف‌کننده نیز توجه نموده و به عنوان محصولاتی پاک و مطمئن، به اکثر کشورهای خاورمیانه، از جمله: عمان، آذربایجان، گرجستان، ترکیه و… عرضه می‌شود. ا

این محصولات که با ساقه نیشکر ساخته شده، محیطی کاملاً پاک را برای مواد غذایی فراهم نموده و در برابر آب و روغن و در مجاورت غذای گرم، فاقد هر گونه مواد مضر پلیمری و نفتی است و با هدف سلامت خانواده‌های ایرانی تولید شده است..

محصولاتی پاک، سالم و تجزیه‌پذیر

اساس اعتقاد گروه بایدا بر این است که مردم سراسر جهان محصولاتی پاک، سالم و تجزیه‌پذیر را جایگزین محصولات یکبار مصرف پلاستیکی و بازیافتی کنند تا همه انسان‌ها از نعمت سلامتی برخوردار شوند.

بدین‌ترتیب اگر به دنبال لیوان کاغذی، استروک و سینگل سالم و کمپوست‌پذیر هستید و می‌خواهید محصولی عاری از مولکول‌های مضر و مسموم را مهمان دورهمی‌های خود کنید، فقط کافی است از محصولات سلامت محور گروه کاغذی بایدا استفاده نمایید.

برای آشنایی بیشتر می‌توانید از کاتالوگ استفاده نمایید.